מהריון מסוכן מחוץ לרחם לזוג תאומים מקסימים

חזרה לדף סיפורים מופלאים

זה היה בקיץ 2011 חודש יוני יום שני בשבוע,הייתי בתרגיל ברמת הגולן בתוך הטנק, והטלפון צלצל ללא הרף, לאחר כמה דקות החלטתי לענות, זאת הייתה אשתי, ליאת, שבקשה ממני להגיע בדחיפות הביתה, בעודה נסערת היא סיפרה לי שביקרה אצל הרופא, והוא בישר לה שהיא בהריון, עוד לפני שהיא סיימה את המשפט קפצתי משמחה ובירכתי אותנו במזל טוב, אבל אז היא הנמיכה את קולה ואמרה בנימה מודאגת "אבל ההיריון מחוץ לרחם, וצריך לבצע הפלה". הרגשתי איך גופי מתמלא זיעה והרגשתי שחייב לעשות משהו ומהר, ומיד קבענו פגישה לבדיקה נוספת ביום חמישי.

בדרכי הביתה מהצפון החלטתי לעצור בדרך ולעלות לקברו של רבי שמעון בר יוחאי במירון להתפלל, ולבקש תחנונים על אישתי.
כאשר הגיע יום חמישי ביצענו את הבדיקה שלאחריה הרופא הביט בנו במבט מלא רווחה ובישר שההריון תקין ושיש עובר אחד, אך ביקש בכל זאת שנגיע לבדיקה נוספת בעוד שבוע. אך בתוכי עדיין ניקר ספק וחשש קל ולכן החלטתי להגיע לכבוד הרב איפרגאן אני ואשתי,(אנו הורים לארבעה בנים ורצינו מאד בת).
כאשר הגענו אל הרב הוא קיבל אותנו בברכה, לחץ את ידי ממושכות, מלמל דברים כשעיניו עצומות, פקח את עיניו ואמר לנו: "ניסים, ניסים, בעזרת ה' יהיו לכם ניסים".

בשבוע שאחרי ביצענו בדיקה נוספת, הרופא בישר לנו במבט המום שפתאום רואים שני שקי הריון ולא אחד כפי שנראה בהתחלה, ואני ואישתי הבטנו אחד בשניה ומיד הבנו שזהו הנס עליו דיבר הרב, ואכן ב"ה נולדו לנו בלידה רגילה תאומים מקסימים, בן ובת.

כמובן שכבוד הרב היה סנדק בברית מילה, שהייתה מרגשת במיוחד, לבן קראנו יהלי ולבת בהתייעצות עם הרב- נוע"ה ניסים ונפלאות עשה ה'
 

כתב סגן אלוף ד. לוי אבי התאומים מגן יבנה